Repost - A summarize of additions and changes to our service in recent weeks: - Added a link to the verification page of the live hosts status, in real time - Optimization of the allocation servers system for the users having very fast connections in Gb/s - Improved support for link protectors (added multi-layers, link protector behind a link protector) - Addition of new hosts and removal of old ones having closed - Added a 300-day premium offer - Added support password-protected links for Uptobox and 1fichier (just copy the password in the field provided for this purpose) - Added a "save links for later" button on the service page This button will allow you to save on a dedicated page the links generated on our service, to retrieve / view later. This dedicated page is available from the control panel of your Alldebrid account.
VPN : Alldebrid'de özel sunuculara izin verilmemektedir.
Editeur
Le site Alldebrid © est édité par la société :

Vulnerator
87 Avenue Jean Jaures,
93110 Rosny-sous-Bois,
France.

Structure juridique : SARL
Capital social : 1 000,00 €
Directeur de la publication et responsable de la rédaction : Mr Théo Bousquet - Vinant
Ville d’immatriculation : BOBIGNY
Siret : 52091719600013
TVA Intracommunautaire : FR23520917196

Email : Nous contacter
Tel : 0970
890678
440 930
Hébergement
Ce site est hébergé chez :

OVH SAS
2 rue Kellermann,
59100 Roubaix,
France.
CNIL Bildirgesi
6 Ocak 1978 tarihli "Enformasyon ve Özgürlükler" yasası uyarınca, işbu site 26 Nisan 2018 tarih ve 217 7969 sayılı tebliğe sahip CNIL'in kapsamındadır.

Telif
Tüm site telif hakları ve fikri mülkiyet hakları bağlamında Fransız ve uluslararası yasalar kapsamındadır. İkonografik ve fotografik görseller dahil olmak üzere tüm materyallerin çoğaltılması ve yayımlanması hakları saklıdır. Aksi belirtilmedikçe ve yayın yönetmeninin izni olmadan bu sitenin tamamının veya belirli bir kısmının herhangi bir elektronik ortamda çoğaltılması kesinlikle yasaktır. Bu sitede yer verilen markalar, sahip oldukları şirketlerin tescili altındadır.

Nominal bilgi
6 Ocak 1978 tarihli "Enformasyon ve Özgürlükler" yasası uyarınca, hakkınızdaki kişisel verilere erişim ve düzeltme hakkına sahipsiniz. İstediğiniz zaman, sizinle ilgili bilgileri silebilirsiniz.
İlgili Mevzuat ve Yargı Mercii
Sadece Fransız yasaları geçerlidir; ihtilaf halinde, çok sayıda sanık olması durumunda bile, Tours Yüksek Mahkemesi (Tribunal de Grande Instance de Tours) münhasır yargı yetkisine sahiptir; ancak Alldebrid başka bir yetkili mahkemeyi tercih etme hakkını her zaman saklı tutar.