Buradasınız :HomeHizmet şartları

Kullanım
Koşulları

Kullanım koşullarını okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Hizmet kullanma şartları

Bireysel kullanıcılara yönelik sözleşme akdi ile güvence altına alınmış bir hizmet sunuyoruz. Kullanıcı, bu siteye erişim ile ilgili yürürlükteki kanunlara uymak zorundadır.


Hizmetler

Halihazır antlaşmaya göre kullanıcıya farklı hizmetler sunuyoruz. Hizmetlerimizi, herhangi bir zamanda gerekçe göstermeden değiştirme veya silme hakkımızı saklı tutuyoruz. Alldebrid'de premium satın alma, sitenin premium üyelere ayrılmış bölümüne erişmenizi sağlar. Bu bölümde yapılabilecek bir değişiklik veya silme işlemi, önceden bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda gerçekleştirilebilir. Hizmetin sürekliliği, beraberinde sunulan diğer hizmetlerin bütünlüğü bağlamında garanti edilmez.


Kişisel Bilgiler

Kullanıcı verdiği bilgilerin eksiksiz, güncel, gerçek ve doğru olduğunu taahhüt eder. Kullanıcı ileride değişmeleri halinde bilgilerini düzelteceğini kabul eder.


Kullanıcı Hesabı

Kullanıcı hesabı sadece bireysel kullanıma açıktır. Sadece hesabın sahibi erişime yetkilidir.


Hizmetlerin kullanımı

Kullanıcı, hizmetlerimizi ülkesinde yürürlükte olan yasalarca yasa dışı olarak belirlenen dosyaları indirmek için kullanmayacağını kabul eder. Biz, sadece ISP sağlayıcınız gibi bir hizmet sağlayıcısıyız, sadece bant genişliğimizi kullandırdığımız bir hizmet sunuyoruz, indirilen dosyaların hiçbiri bize ait değildir ve sunucularımızda barındırılmamaktadır. Kullanıcı, dijital veriler ile ilgili yürürlükteki yasalara uyacağını kabul eder.


İhlaller

Kullanıcı, sunucu tabanlı saldırı gibi herhangi bir yöntemle hizmetlerimizi kesintiye uğratmayacağını kabul eder. Kullanıcı, konulan sınırları aşmaya ya da ödeme sistemimizde oluşabilecek teknik problemi kötüye kullanmaya çalışmamalıdır. Sitede yer verilen tüm içeriğin kısmen ya da tamamen site sahiplerinin rızası dışında kopyalanması/çoğaltılması yasaktır.


Tazminat ve geri ödeme

Hizmetin uzun bir süre erişilemez olması durumunda oluşacak kayıp süreyi, premium kullanıcının Alldebrid'in premium erişim süresine telafi amaçlı ekleme hakkını saklı tutuyoruz. Bununla birlikte, hesabın kullanılmamış olması şartıyla, para çekme talebinde bulunmanız ve geri ödeme almanız için 14 gününüz bulunmaktadır.


Hizmet Koşulları

Hizmet Koşulları, herhangi bir zamanda önceden haber verilmeden değiştirilebilir. Kullanıcı, tüm sayfalarımızın altında bulunan bağlantıdan istediği zaman bu koşullara ulaşabilir.


Hizmet Kalitesi

Sunduğumuz indirme hizmetinin çalışma garantisi bulunmamaktadır. Bizim teklifimiz 'elden gelenin en iyisi' temeline dayanır, yani size çalışan bir hizmet sunma gayreti içerisindeyiz; ancak bunun mümkün olmadığı bir durumda sağlayıcı, tazminat şartları çerçevesinde trafiği kesebilir ya da kısıtlayabilir.


Hizmete erişim

Kötüye kullanımdan kaynaklı hizmetimizin istikrarının bozulması durumuna karşın hizmetimize erişimi reddetme hakkımızı saklı tutuyoruz. Sitemize bazı iletişim yollarından erişimi yasaklama hakkımızı saklı tutuyoruz. Deneme sürümünün kullanılmasını reddetme hakkını saklı tutuyoruz.